TESTY FUNKČNÍ MEDICÍNY

Opakují se u Vás v rodině stejná onemocnění již celé generace?
Máte nějaké zdravotní obtíže, kterým lékaři nemohou přijít na kloub?
Chcete udělat něco víc pro udržení svého zdraví?
Zajímá Vás, jak ovlivnit aktivitu svých genů k lepšímu?

Odhalte svá zdravotní rizika a predispozice k onemocnění.

OBJEDNAT
TESTY FUNKČNÍ MEDICÍNY

Zajímá Vás, jaké zdravotní problémy Vás možná v budoucnu čekají?
Opakují se u Vás v rodině stejná onemocnění již celé generace?
Máte nějaké zdravotní obtíže, kterým lékaři nemohou přijít na kloub?
Chcete udělat něco víc pro udržení svého zdraví?

Odhalte svá zdravotní rizika a predispozice k onemocnění.

OBJEDNAT

TESTY FUNKČNÍ MEDICÍNY

Spíte dlouho, ale stále bojujete s únavou nebo máte nevysvětlitelné vypadávání vlasů a suchou pokožku?
Roky bojujete s chronickou bolestí nebo ekzémem, aniž byste znali základní důvod potíží?
Nedaří se Vám otěhotnět a lékaři neumí zjistit příčinu?
Nemůžete zhubnout i když jíte zdravě a nepřejídáte se?

V situacích, jako jsou tyto, lidé často zkoušejí různé léky a způsoby léčby, chodí od lékaře k lékaři, aniž by byli schopni zjistit skutečnou příčinu.
Jedním z důvodů, proč se funkční medicína v posledním desetiletí rozrostla na popularitě, je její schopnost účinně léčit nemoci a symptomy, které tradiční lékaři nebyli schopni správně diagnostikovat. Klíčem k tomu je holistický přístup, který funkční medicína nabízí. Každý člověk má jedinečný a individuální tělesný ekosystém, který je ovlivněn genetickými, environmentálními a psychologickými faktory. Funkční medicína je také přísně vědecky založena. Jedním průsečíkem mezi tradiční a funkční medicínou je právě použití funkčních testů.

JAKÉ TESTY JSOU NABÍZENY? CO DĚLAJÍ?
V praxi používáme specifické laboratorní testy, abychom lépe porozuměli tomu, co se děje ve Vašem těle. Tělo je totiž složité, takže různé základní příčiny se mohou projevit jako příznaky, které se zdají být typické pro konkrétní onemocnění. To platí zejména v případě, kdy jedno onemocnění interaguje s jiným. Následující seznam testů Vám dá představu o testech, které provádíme, abychom zjistili, co přesně se ve Vašem těle děje. Abychom Vám následně pomohli najít cestu k lepšímu zdraví.

GENETICKÉ TESTY

Genetické testování se za posledních pět let stalo stále běžnějším, aby se zjistilo, z jakých oblastí pocházeli vaši předci. Naštěstí genetické testování může také poskytnout náhled na Vaši genetickou predispozici k onemocnění. Vaše geny můžou způsobit, že budete náchylnější k alergiím, lékovým reakcím, nerovnováze živin a dalším zdravotním problémům. 

Zvýšené riziko neznamená, že se u vás onemocnění nebo vlastnost projeví. Také je možné, že onemocnění se projeví i když na něj nemáte genetickou predispozici.

Je možné vybrat si 10, 20 anebo 30 reportů dle Vašeho libovolného výběru. V případě zakoupení všech reportů, výrazná sleva.

VÍCE INFORMACÍ / OBJEDNAT

HORMONÁLNÍ TEST - DUTCH TEST

Pokud pociťujete únavu, úzkost, deprese, podrážděnost, trpíte problémy se spánkem, nerovnováhou krevního cukru nebo nevysvětlitelné přibírání na váze, je možné, že problém bude nerovnováha kortizolu v důsledku dysfunkce nadledvinek. Vaše nadledvinky uvolňují do vašeho těla různé hormony, včetně kortizolu, což je hlavní stresový hormon vašeho těla. Tyto hormony se uvolňují prostřednictvím složité sítě komunikace mezi vaším mozkem a nadledvinami známé jako HPA osa.

Jak již bylo zmíněno, hormony hrají obrovskou roli. Pokud jsou nevyvážené hladiny estrogenu, progesteronu a testosteronu, příznaky mohou být dost závažné. Mohou zahrnovat akné, ztrátu vlasů, přibírání na váze, nízké libido, neplodnost, úzkost, deprese, jiné poruchy nálady nebo změny v menstruačním cyklu.

VÍCE INFORMACÍ / OBJEDNAT

TESTY OMEGA3 / OMEGA 6 OMEGAQUANT COMPLETE

Vaše buňky, přesněji buněčné membrány, jsou složené z tuků. Pro podporu zdraví kostí, kloubů, kognitivních funkcí, a srdce je dobré znát poměr těchto tuků. Pomocí tohoto jednoduchého, neinvazivního testu z kapky krve (odebírá se z prstu), získáte informace nejen o vašem poměru omega 3: omega 6 mastných kyselin ale i poměr AA:EPA a Index transmastných kyselin. Takto komplexní test nikde jinde nenabízí.

OBJENAT TESTY OMEGA3 / OMEGA 6

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.